Radyo 3 Hilal Canlı Dinle
Radyo 3 Hilal Uygulaması
Google Play
Appstore
Diğer Dinleme seçenekleri
Media Player
Winamp
BAŞBUĞ
 • Türk Milleti'nin Kutlu Güç Kaynaklarından; Ahlakçılık

  Bir toplumda insanların birbirlerini incitmeden, birbirlerine zarar vermeden, sağlıklarını koruyarak, tabiat güçlerinin tesirlerinden en iyi yararlanacak şekilde hareketlerini tanzim etmelerini sağlamaya yarayan kuralların toplamı ahlakı meydana getirir.

 • Temel Davamız

  Bizim, Türk Milliyetçileri olarak dâvamız Türk Milletinin varlığını yüceltmek ve ebediyyen devam ettirmek davasıdır. Bu fikrin, bu dâvanın üstünde başka hiç bir fikir, başka bir dâva yer alamaz.

 • Alparslan Türkeş Sözleri

  Başbuğ Alparslan Türkeş in özlü sözleri, Ülkücülük , Türk Dünyası ve İslamiyet hakkındaki özlü sözlerini okuyabilirsiniz...

 • Milliyetçilik

  Dünya üzerinde insan toplulukları milletler halinde yaşamaktadırlar. Her millet kendi özelliklerini korumaya, geliştirmeye gayret etmekte ve kendi topluluğunu diğer milletlerden daha ileri, daha yüksek, daha refahlı yapmaya çalışmâktadır.

 • Ortadoğu ve Türkiye

  Türkiye Cumhuriyeti on altı imparatorluğun devamı ve Osmanlı Devleti nin mirasçısıdır. Osmanlı Devleti Kırım dan Yemen e, Kafkasya dan Cezayir e kadar uzanan sahadaki milletlerin barış ve huzur içinde yaşadığı bir İmparatorluktu.

 • Türk Dünyası

  Bugünkü Türkiye sınırı dışındaki Türkleri ne yapacağız? Bu zamana kadar milleti idâre eden kişilerimiz dış Türklerle ilgilenmeyi hep zararlı bulmuşlardır. Bu yanlış bir görüştür. Dünyanın neresinde Türk varsa, Türk milliyetçilerinin ilgileri içindedir.

 • Din ve İslamiyet

  İnsanlar inanç sahibi olmak ihtiyacındadırlar, inanmak ihtiyacındadırlar. İnançsız insan boş bir kabuk gibidir. İnançsız Iinsan pusulasız, dümensiz gemi gibidir.

 • Türkçülük ve Türk Birliği

  Üzerinde iftiralarla, yalan ve yanlışlarla dolu münakaşalar yaparak, fikir yürütmek, bilhassa 1944 ve daha sonraki yıllarda kötü bir adet haline getirilmiş olan Türkçülük ve Türk Birliği Ülküsü hakkında, bir inceleme yapmanın zamanı çoktan gelmiştir.

 • Ülkücülük

  Ülkücülük batı dillerinden dilimize giren idealistik kelimesiyle aynı olan bir anlam belirtmektedir. Ülkücülük veya idealizm insan kafasının içinde elde edilmesi, varılması en mükemmel, en güzel, kendisini mutlu edecek hedeflerin tasarlanması...

 • Dokuz Işık

  Neden Dokuz Işık Her şeyini Türklüğün tarihinden almış olan modern ilmi, tekniği önder kabul etmiş olan bir görüştür. Bunun kuvvetini almış olduğu temel kaynak Müslümanlık ve Türk’lüktür.

 • Alparslan Türkeş Hayatı

  Başbuğ Alparslan Türkeş`in Hayatı. Video, Görüntülü Belgesel, Ülkücü Hareketin Başbuğu olan Alparslan Türkeş Biyografisi Video Belgeseli

1
2015 © Copyright Radyo 3 Hilal Tüm hakları saklıdır.